قيمت روز انو.اع گوشي موبايل

قيمت روز انو.اع گوشي موبايل

قيمت روز انو.اع گوشي موبايل

استخدام يك شركت ساختماني در تهران 31 فروردين

استخدام يك شركت ساختماني در تهران

 شركت ساختماني جهت انجام يكي از پروژه هاي خود در غرب تهران نياز به تخصص هاي ذيل دارد:

عناوين شغلي
مهندس تأسيسات
مهندس عمران
مهندس نقشه بردار
كارپرداز
حسابدار
انباردار

متقاضيان گرامي جهت تكميل و ارسال رزومه، به اطلاعات درج شده در آگهي مراجعه فرماييد.

 Shahinmm13571978@gmail.com

 

 

 

باغ عروسي در شرق تهران

باغ عروسي 
تشريفات عروسي 
تشريفات مجالس  
خدمات مجالس

 

كسب تخصص و وورد تضميني به بازار كار در بهترين آموزشگاه كامپيوتر

كلاس آموزش فتوشاپ

آموزشگاه طراحي سايت

 

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۳۱ فروردين ۱۳۹۹ | ۰۸:۵۳:۵۹ | نویسنده : عربي | نظرات (0)نظرات (0)

فال چوب ۲۶ فروردين

🌱🌲🌲فال چوب🌲🌲🌱
🌱سه شنبه ۲۶ فروردين ۹۹🌱
#🌱#فروردين
💚اي صاحب فال قافله زندگي تان به مقصد ارزشمندي خواهد رسيد. شرط موفقيت شما اين است كه معنويت، محور زندگي تان باشد. به ياد داشته باشيد از وابستگي بيش از حد در زندگي بپرهيزيد و به صفات انساني و اخلاقي در زندگي بها دهيد. انشاءالله موفق مي شويد.
#🌱#ارديبهشت
💚اي صاحب فال بشارت باد بر شما كه به زودي خبر بسيار خوش به شما مي رسد، همان كه مدت هاست منتظر آن بوده ايد. آنان كه با شما مخالف بوده اند سرافكنده مي شوند و از شما عذرخواهي مي كنند. تنها شرط موفقيت شما اين است كه به وعده هايتان عمل كنيد و زير عهد و پيمان خود نزنيد.
#🌱#خرداد
💚اي صاحب فال گويا شما مشكلي داريد كه براي حل آن دچار نگراني شده ايد. صادقانه و منطقي به اعمال خود نظر بيندازيد و به تحيل آن بپردازيد و با افراد دانا و عاقل مشورت كنيد تا علت دست نيافتن به موفقيت را دريابيد. انشاءالله با رفع موانع به خواسته خود دست خواهيد يافت.
#🌱#تير
💚اي صاحب فال كمي مهربان تر و با نرمي بيشتر با اطرافيانتان رفتار كن. با آنها گفتگو كن و از درد دل و ناراحتي آنها آگاه شو. بكوش تا زندگي ات اصلاح شود. لغزش هاي گذشته را تكرار نكن. از تجارب ديگران استفاده كن تا مسيري را كه انتخاب كرده اي بتواني به سلامت به پايان برساني انشاءالله.
#🌱#مرداد
💚اي صاحب فال خداي بزرگ شما را انساني خوشبخت آفريده است زيرا تمام امكانات لازم و وسايل پيشرفت و ترقي در اختيار تو نهاده است و شما بايد قدر آن را بدانيد و از آنها در جهت مثبت استفاده كني. بايد هرچه توان داري براي كمك به اطرافيانت به كار بگيري زيرا تو با شادي ديگران آرامش داري.
#🌱#شهريور
💚اي صاحب فال مژده باد شما را، سخن از وصال محبوب براي شماست و پيام ديدار براي شما آمده است. سعي كن هرچه كه در توان داري براي تقويت اخلاقي و بخشندگي خود به كار بگيري. از خطاهاي ديگران درگذر و آن را كوچك شمار. غصه و ناراحتي به دل خودت راه نده و مطمئن باش كه به زودي به وصال يار نزديك خواهي شد. سعي كن در پي يك زندگي سالم باشي. انشاءالله.
#🌱#مهر
💚اي صاحب فال بشارت باد شما را كه خوشبختانه خبر از مژده اي بسيار خوب و خبري شادمانه براي شما در پيش است. مي توانيد از اين موقعيتي كه براي شما در آينده نزديك پيش مي آيد استفاده نماييد و همت عالي را به كار گيريد تا آينده خوبي در پيش رو داشته باشيد.
#🌱#آبان
💚اي صاحب فال، شما خرد را توشه ي راه زندگي تان قرار داده ايد. بنابراين لغزش هاي گذشته و تجربه هاي قبلي را فراموش نكنيد و تعادل داشته باشيد. در هيچ يك از مراحل زندگي ات از خداوند غافل مشو. زيرا ياد آن آرام بخش جسم و روح است. مشكلي در زندگي ات داري. بايد به خداوند توكل كني و صبر را پشتوانه راهت قرار دهي. به اميد حضرت حق گرفتاريت حل مي شود.
#🌱#آذر
💚اي صاحب فال هرگز به چيزهاي گذراي دنيوي دل مبند تا ثانيه هاي زندگي ات را از دست ندهي. هر اتفاقي كه برايت رخ مي دهد بايد از آن سربلند بيرون آيي و تحملت را افزايش دهي. بايد هميشه به خودت متكي باشي و هيچگاه دستت را جلوي ديگران دراز نكني. به هر حال منتظر دو يا سه آزمايش سخت باش. انشاءالله به موفقيت دست خواهي يافت.
#🌱#دي
💚اي صاحب فال قبل از انجام هر كاري بايد درمورد آن فكر و تحقيق كنيد و تمامي ابعاد آن را بسنجيد تا به يك نتيجه مطلوب و پخته دست يابيد. خانواده ات بهترين راهنماي تو هستند. اينك لحظه انتخاب است.
#🌱#بهمن
💚اي صاحب فال در زندگي ظاهري يا معنوي شما چيزي به وقوع پيوسته كه شما از آن شرمنده هستيد و طالب آن هستيد كه به شرايط قبلي بازگرديد. اين كمال انسان است كه نادم و پشيمان از خطاي خود باشد و طالب پوزش از ديگران و به ويژه توبه به درگاه خداوند. شما سفري در پيش داريد كه به تغيير نگاهتان در زندگي منجر شده و به بهبودي شرايط شما و سهولت آن كمك مي كند.
🌱#اسفند
💚اي صاحب فال شما براي آنچه در ذهن خود مي پرورانيد تلاش فراواني مي كنيد تا آرزويت تحقق يابد. قدرشناس محبت دوستانت باش كه تو را كمك و ياري مي كنند. دوست خوب به منزله لباس مناسب است كه عيب ها را مي پوشاند و اين شانس شامل حال شما شده است. براي آنكه از چشم زخم در امان بمانيد «وان يكاد» همراه داشته باشيد و همواره به ياد خدا باشيد.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ | ۰۳:۱۸:۰۸ | نویسنده : عربي | نظرات (0)نظرات (0)

جملات خوب 22 فروردين

بهت قول ميدم هر كي كه گفته هميشه حق با مشتريه، خودش يه مشتري بوده.

 

 

قدرت يعني اينكه ما هميشه دليلي براي كشتن داشته باشيم اما به اين كار دست نزنيم

 

 


پدر: علي پسرم كار مي كنم كه پول در بيارم، اون وقت مي تونيم خونه بخريم ، ماشين بخريم... علي: بابا واسه زهرا هم كفش مي خري؟


🎥 بچه‌هاي‌آسمان

 

 

 

باغ عروسي در شرق تهران

باغ عروسي 
تشريفات عروسي 
تشريفات مجالس  
خدمات مجالس

 

كسب تخصص و وورد تضميني به بازار كار در بهترين آموزشگاه كامپيوتر

كلاس آموزش فتوشاپ

آموزشگاه طراحي سايت

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ | ۰۳:۱۷:۰۰ | نویسنده : عربي | نظرات (0)نظرات (0)

استخدام شركت آيسان تكنام پويا 17 فروردين

✳️ استخدام شركت آيسان تكنام پويا

📋 شركت آيسان تكنام پويا نماينده انحصاري فروش و پخش محصولات غذايي سميه در شهر #تهران از علاقمندان كار در حوزه فروش مويرگي دعوت به همكاري مي نمايد:

🔻سرپرست فروش مويرگي
🔹حداقل داشتن 2 سال تجربه كاري سرپرستي در صنعت مواد غذايي
🔹مقطع تحصيلي: حداقل كارداني
🔹آشنا به مناطق كرج و حومه غرب تهران
🔹مهارت در مسير بندي، رهبري تيم فروش، ارزيابي و تحليل بازار و آشنايي نسبي با مسائل مالي

🔻فروشنده مويرگي حضوري
🔹توانمند در شناخت بازار خرده
🔹توانمند در ويزيت مشتريان خرده (سوپرماركت ها) تهران و كرج
🔹داراي انگيزه و پرانرژي

🔻فروشنده عمده فروشي
🔹توانمند در شناخت بازار عمده
🔹توانمند در ويزيت مشتريان عمده فروشي (عمده فروشي هاي تهران و كرج)
🔹داراي انگيزه و پرانرژي

🔻راننده با ماشين
🔹داراي ماشين نيسان و ميني ايسوزو
🔹داراي كارت پايان خدمت
🔹آشنا به مناطق تهران و حومه
🔹ترجيحاً داراي سابقه كار در شركت هاي پخش
🔹ترجيحاً داراي ماشين مسقف

🔅علاقمندان به كار در حوزه هاي اعلام شده مي توانند از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 08:30 الي 16:30 با شماره تلفن هاي اعلام شده تماس، يا به آدرس مندرج در آگهي مراجعه و يا رزومه خود را به ايميل اعلام شده ارسال نمايند.

🏢 اتوبان همت غرب، بلوار جنت آباد شمالي، خيابان شهيد مخبري، بين 16 متري اول و دوم، پلاك 215

☎️ تلفن: 44443616-021 (داخلي هاي 232 و 244)
📩 ايميل: HRM@isunco.com


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ | ۰۲:۰۶:۵۰ | نویسنده : عربي | نظرات (0)نظرات (0)

جملات طلايي 14 فروردين 99


I like it when you look at me & smile.
من اون لحظه‌اي كه تو بهم نگاه ميكني و ميخندي رو دوست دارم...


من منتظر هيچ اتفاقي نيستم!من،منتظرِ يك روز معمولي‌امكه تو را معمولي دوست داشته باشمو تو،خوشت بيايد. 
#افشين_صالحي

 


باغ عروسي در شرق تهران

باغ عروسي 
تشريفات عروسي 
تشريفات مجالس  
خدمات مجالس

 

كسب تخصص و وورد تضميني به بازار كار در بهترين آموزشگاه كامپيوتر

كلاس آموزش فتوشاپ

كلاس هاي آموزش icdl

آموزشگاه طراحي سايت

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ | ۰۴:۱۰:۵۷ | نویسنده : عربي | نظرات (0)نظرات (0)

فال نوستراداموس 10 فروردين 99

♦️🔅💠 فال نوستراداموس 💠🔅♦️

🔮🔱 اين فال بر اساس پيش بيني هاي نوستراداموس پيش گوي بزرگ تاريخ
مي باشد 🔮

📆 تاريخ : يكشنبه 10 فروردين 1399

 

فروردين 🔱
نااميدي به دل خود راه ندهيد به زودي شخصي به شما پيشنهاد كاري را مي‌دهد كه برايتان موفقيت‌آميز بود و شما را به خوشبختي و شادماني در آينده خواهد رساند.

ارديبهشت🔱
رزق و روزي حلال به دستتان خواهد رسيد كه موفقيت را در زندگي برايتان به وجود مي آورد و شما را به خوشبختي و شادماني در آينده مي رساند.

خرداد🔱
در مسيرهاي نادرست زندگي قدم گذاري نكنيد كه برايتان مشكلات فراواني به وجود مي آورد و شما را به نابودي و شكست در امورات زندگي مواجه خواهد كرد.

تير🔱
با استفاده از عقل و هوش خود مي توانيد موفقيت را در زندگي تان سرازير كنيد و خود را از تمام غم و اندوه زندگي به خوبي عبور دهيد و به شادماني برسانيد.

مرداد🔱
مراقب تمام اطرافيان تان در زندگي باشيد شخصي مي خواهد براي تان مشكلات بزرگي در زندگي به وجود بياورد و شما را به دردسر بيندازد.

شهريور🔱
ناراحتي به دل خود راه ندهيد به لطف خداوند مشكلات آينده شما از بين مي‌رود شخصي كمك پولي به شما خواهد كرد كه آرامش و آسايش در شما ايجاد مي كند.

 

مهر🔱
دوري از شخصي باعث ناراحتي و رنجش در شما شده است كه برايتان غم و اندوه بزرگي به وجود مي آورد و شما را به نابودي مي رساند.

آبان🔱
تغيير و تحولات اساسي در مورد زندگي تان به وجود خواهد آمد كه شما را به خوشبختي و شادماني نزديك مي كند و براي تان آرامش را به وجود مي آورد.

آذر🔱
بهتر است نا اميدي به دل خود راه ندهيد به لطف خداوند مشكلات سخت و دشوار شما از بين خواهد رفت و موفقيت خاصي شامل حالتان مي شود كه شما را به آرامش و آسايش در زندگي ميرساند.

دي🔱
اگر هدفي در سر خود داريد به هدف هاي تان خواهيد رسيد و موفقيت و سربلندي را در آينده به دست مي آوريد كه شما را به شادماني و خوشبختي در امورات زندگي ميرساند.

بهمن🔱
به زودي راهي سفري خوش آب و هوا خواهيد شد كه برايتان موفقيت را به وجود مي آورد و شما را به خوشبختي و شادماني در امورات زندگي به وجود مي آورد.

اسفند 🔱
شخصي مي خواهد در زندگي به شما صدمات بسيار زيادي وارد كند و برايتان مشكلات بزرگي به وجود بياورد بهتر است بيشتر در زندگي حواستان را جمع كنيد تا به نابودي و شكست مواجه نشويد

 

باغ عروسي در شرق تهران

باغ عروسي 
تشريفات عروسي 
تشريفات مجالس  
خدمات مجالس

 


كسب تخصص و وورد تضميني به بازار كار در بهترين آموزشگاه كامپيوتر

كلاس آموزش فتوشاپ

كلاس هاي آموزش icdl

آموزشگاه طراحي سايت


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ | ۰۱:۱۳:۵۹ | نویسنده : عربي | نظرات (0)نظرات (0)

استفاده از حفاظ فلزي و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزني و حفاظ درب آكاردئوني و تامين امنيت

استفاده از حفاظ فلزي و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزني و حفاظ درب آكاردئوني و تامين امنيت

شايد به هنگام شنيدن توصيه هايي از افراد مختلف براي استفاده از حفاظ پنجره يا حفاظ فلزي و يا انواع حفاظ ها اين سوال در ذهنتان پيش آيد كه استفاده از حفاظ پنجره چه اهميت وضرورتي دارد؟

 

اهميت استفاده از حفاظ پنجره

اگر فرزند كم سن و سالي در خانه داريد يا اصلا فرزند كوچكي نداريد اما به هنگام آمدن افراد خردسال به منزل نگران بازيگوشي هاي آنها جلوي پنجره هاي در ارتفاع كم هستيد استفاده از حفاظ پنجره مي تواند خيال شما را از اين بابت آسوده نمايد.

 

حفاظ پنجره

 

اهميت استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره علاوه بر حفظ امنيت جاني افراد در برابر سقوط، از منزل شما در برابر سارقان نيز محافظ مي كند، با وجود حفاظ پنجره، سارقان قادر به ورود به منزل از طريق پنجره ها نخواهند بود.

همچنين برخي افراد نيز حفاظ پنجره را براي شكل و ظاهر زيبايي كه به ساختمان مي دهد استفاده مي كنند. حفاظ هاي شيك و مدرن ظاهر ساختمان را بسيار لوكس و زيباتر جلوه مي كنند.

 

حفاظ پنجره بيروني و داخلي

حفاظ پنجره بيروني كه گفته شد مي تواند از يك ساختمان ساده و معمولي، يك ساختمان شكيل و زيبا بسازد، ممكن است مورد پسند و سليقه برخي افراد نباشد و از نظر آنها، شكل و ظاهر ساختمان را تحت تاثير سو قرار دهد. اين افراد نيز نبايد نگران سقوط كودكان از پنجره و يا ورود سارق به منزل شان باشند، آنها مي توانند از حفاظ پنجره داخلي استفاده كنند اين حفاظ ها از داخل نصب مي شوند و نماي بيروني ساختمان را دچار تغيير و تحول نمي كنند. حفاظ هايي كه از داخل نصب مي شوند اندازه گيري متفاوتي از حفاظ هاي خارجي دارند، حفاظ هاي داخلي را بايد به هنگام ساخت به اندازه چارچوب داخلي پنجره توليد كرد.

سوالي كه در مورد نصب حفاظ پنجره داخلي پيش مي آيد درمورد نحوه تميز كردن پنجره است. دقت داشته باشيد كه حفاظ هاي داخلي ثابت نيستند و با توجه به اينكه از طريق لولا متصل مي شوند مي توان به راحتي آنها را باز و بسته كرد و به نظافت و تميز كردن شيشه پنجره ها اقدام نمود.

چه در مورد حفاظ هاي داخلي چه حفاظ هاي بيروني، بايستي نهايت دقت در طراحي صورت گيرد تا حفاظ مانع از عبور نور به داخل منزل نشود، حفاظ پنجره با تراكم بالا ممكن است باعث عدم رسيدن نور مناسب به داخل ساختمان شود.

 

ايمني شيشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره ايمني شيشه ها را نيز تضمين مي كند. از قديم الايام به ياد داريد كه برخورد توپ بچه هايي كه در كوچه ها مشغول بازي بودند همواره تهديدي براي شيشه پنجره ها محسوب مي شد. هرچند كه امروزه ديگر اين شيوه تفريح علاقمندان خود را از دست داده و بيشتر كودكان و نوجوانان اكثر اوقات خود را در منزل يا بدور از اجتماعات مي گذرانند اما برخورد هر شي يا پرتابه ديگري مي تواند سبب ايجاد خسارت در مورد شيشه هاي پنجره ها شود.

 

ايمني شيشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره كه حفاظ فلزي است عموما از جنس فلزاتي چون آلومينيوم و آهن ساخته مي شود و قيمت آن علاوه بر جنس، تحت تاثير عوامل مختلفي چون نوع طراحي، ميزان فلز به كار رفته در حفاظ پنجره و غيره است.

 

امنيت بيشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزني

علاوه بر استفاده از حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزني ترفند ديگري براي محافظت از منزل در برابر سارقان است. همچنين حفاظ شاخ گوزني نيز باعث ابهت بيشتر ساختمان و داشتن ظاهر و نمايي لوكس در آن مي شود. نيروهاي امنيتي و اجتماعي نيز استفاده از حفاظ هاي شاخ گوزني، بوته اي و ... را براي حفظ امنيت در ساختمان تاييد كرده و توصيه مي كنند.

 

امنيت بيشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزني

همانطور كه مي دانيد امروزه افراد از ابزار و وسايل زيادي براي محافظت از منزل در برابر متجاوزان به اموال استفاده مي كنند. برخي بدين منظور منزل را مجهز به دزدگير مي كنند برخي ديگر از دوربين هاي مداربسته در داخل و اطراف منزل استفاده مي كنند و ... بيشتر اين شيوه ها هزينه بالايي را در پي دارند و شايد به همان اندازه نيز كارايي نداشته باشند و با قطع سيمي از كار بيفتند، نصب آنها نيز مشكل بوده و نياز به سرويس و نگهداري مداوم دارند. در اين بين استفاده از حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزني بر روي ديوارها روش مناسبي است كه در حين حفظ امنيت منزل نياز به مراقبت پس از نصب ندارد و وظيفه محافظت از ساختمان را به نحو احسنت انجام مي دهد.

حفاظ شاخ گوزني در حال حاضر يكي از حفاظ هاي بسيار مورد پسند و استقبال در جامعه است كه همانطور كه شاخ گوزن راهي براي ايمني اين حيوان مهيا مي سازد استفاده از حفاظ شاخ گوزني نيز راهكار مناسبي براي حفاظت از ساختمان و ايمني بيشتر آن است.

 

حفاظ شاخ گوزني

 

حفاظ شاخ گوزني و حفاظ درب آكاردئوني

حال كه در مورد حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزني و انواع حفاظ روي ديوار ي صحبت كرديم شايد با خود بگوييد كه راهكار پيشنهادي ما براي جلوگيري از ورود افراد ناخواسته و سارقان از طريق درب به داخل منازل چيست؟ حفاظ درب آكاردئوني بهترين گزينه براي اين منظور مي باشد. حفاظ درب آكاردئوني را شايد در بيشتر آپارتمانها ديده باشيد. واحدهاي آپارتماني با استفاده از اين حفاظ امنيت واحد خود را تامين مي كنند.

 

حفاظ فلزي

نرده فلزي چيست؟ زماني كه مي گوييم نرده فلزي در واقع منظور اين است كه اين نوع حفاظ ها از جنس آهن هستند. به همين دليل هم اغلب به آن ها نرده فلزي گفته مي شود اما حفاظ ديوار و حفاظ پنجره نيز از جمله ديگر اسم هايي است كه به نرده فلزي نسبت مي دهند. شايد تصور شما از اين نوع حفاظ ها اين است كه يك تكه آهن كه به يك شكل خاصي طراحي شده است روي ديوار و يا پنجره خانه شما قرار خواهد گرفت اما اينطور نيست و در واقع زماني كه شما از اين حفاظ ها استفاده مي كنيد مي توانيد آن ها را با اشكال مشخصي براي استفاده انتخاب كنيد كه زيبايي نماي ساختمان شما را نيز حفظ خواهند كرد.

 

حفاظ فلزي

 

حفاظ درب آكاردئوني

البته استفاده از حفاظ درب آكاردئوني محدود به استفاده در آپارتمان ها و درب هاي منازل نيست و از آن مي توان براي محافظت در درب هاي انبارها، مغازه ها و غيره نيز استفاده كرد. حفاظ درب آكاردئوني فضاي زيادي را نيز اشغال نمي كند و محوطه سالن و راه پله هاي شما را مخلل نمي نمايد.

عوام، بيشتر حفاظ درب آكاردئوني را با نام هايي چون درب كشويي و درب كركره اي مي شناسند. اين حفاظ تاشو حداقل مكان را اشغال كرده و حداكثر امنيت را براي منزل شما فراهم مي آورد.

حفاظ هاي درب آكاردئوني (آكاردئوني اشاره به ساز آكاردئون دارد كه براي ساختن و طراحي اين حفاظ از آن الهام گرفته شده است) با اينكه يك حفاظ فلزي هستند اما وزن كمي دارند و به راحتي با دست باز و بسته مي شوند. براي راحتي بيشتر افراد امكان اتصال ريموت به اين حفاظ ها نيز فراهم شده و از اين رو زحمت باز و بسته شدن آنها با دست را نيز از بين مي برد. استفاده از حفاظ درب آكاردئوني در پاركينگ ها نيز مزاياي زيادي مي تواند داشته باشد چرا كه سنگيني درب هاي متداول به عنوان درب پاركينگ را ندارد و امكان استفاده از ريموت براي آن نيز وجود دارد.

 

استفاده از حفاظ درب آكاردئوني در آپارتمانها

همانطور كه مي دانيد زندگي شهري امروز و افزايش روزافزون جمعيت اينگونه طلبيده است كه افراد در آپارتمان ها و برج هاي آسمان خراش زندگي كنند. برجهايي كه شايد بيش از صدها خانوار در آن روزانه رفت و آمد مي كنند و پس از عمري زندگي در يك ساختمان هنوز همديگر را نمي شناسند. همچنين براي تامين مخارج زندگي و مسئله رواج استقلال مالي زنان، امروزه بيشتر منازل و واحدهاي آپارتماني در طول روز خالي هستند و اين امر افزايش سرقت و دزدي را در بيشتر شهرها موجب شده است. براي اين منظور است كه گفته مي شود به كارگيري حفاظ درب آكاردئوني مي تواند خيال شما را از بابت امنيت منزل به هنگام ترك آن آسوده نمايد.

آنچه كه گفته شد بيشتر از جهت ارائه يك راهكار براي حفاظت از منزل، اموال و كالاها در برابر افراد متجاوز داراي اهميت است و محصولات معرفي شده از حفاظ پنجره و حفاظ درب آكاردئوني گرفته تا حفاظ شاخ گوزني روي ديوارها مي توانند اين امنيت را براي شما، خانواده و اموالتان تامين كنند.

 

منبع ahaniranian.com


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۹ فروردين ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۱:۲۲ | نویسنده : عربي | نظرات (0)نظرات (0)
[ ۱ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By arasblog.ir:.