قيمت روز انو.اع گوشي موبايل

قيمت روز انو.اع گوشي موبايل

قيمت روز انو.اع گوشي موبايل

آگهي استخدام 28 بهمن


✳️ استخدام تراشكار و برقكار در تهران و مركزي

📋 از واجدين شرايط ذيل دعوت به همكاري مي نماييم:

🔻تراشكار ماهر
🔹با حداقل دو سال سابقه كار
🔹حداكثر سن 35 سال
🔹ترجيحا فوق ديپلم
⬅️ساكن اسلامشهر، پرند، ساوه
🏢محل كار: جاده تهران – ساوه، شهرك صنعتي زاويه (سرويس دارد)

🔻برقكار ماهر
🔹با حداقل دو سال سابقه كار
🔹آشنا به PLC و مدار فرمان
🔹حداكثر سن 40 سال
🔹ترجيحا فوق ديپلم
⬅️ساكن اسلامشهر، پرند، ساوه
🏢محل كار: جاده ساوه، شهرك صنعتي زاويه (سرويس دارد)

🔅متقاضيان محترم واجد شرايط مي توانند رزومه خود را به ايميل اعلام شده ارسال نمايند.

📩 employee2016@gmail.com

_____________________________

✳️ استخدام موسسه مطالعات راهبردي سپينود شرق

📋 موسسه مطالعات راهبردي سپينود شرق واقع در #تهران در نظر دارد تا با جذب از بين متقاضيان طرح نظام وظيفه و استخدام فارغ التحصيلان دانشگاه هاي معتبر از طريق مصاحبه بصورت دائم و پاره وقت با راهبرد توسعه اي شرايط بهتري را براي پاسخگوئي به نياز بازار و رضايت بيشتر مشتريان مهيا نمايد:

🔻عناوين شغلي
🔹كارشناس بازرگاني
🔹كارشناس مهندس شيمي (گرايش فرايند ترجيحا فرايندهاي گازي)
🔹كارشناس  مهندسي شيمي (گرايش اقتصاد مهندسي)
🔹كارشناس مطالعات بازار و اقتصادي
🔹كارشناس صنايع دريائي

🔻شرايط
🔹خوش برخورد و پر انرژي
🔹اعتماد به نفس بالا
🔹روابط عمومي قوي
🔹وقت شناس و قانونمند
🔹علاقه مند به يادگيري
🔹خلاق و ايده پرداز
🔹داراي روحيه بحث و تبادل نظر
🔹مسلط به نرم افزار هاي آفيس  و تخصصي
💰با حقوق پايه و پاداش  سود پروژه + بيمه تكميلي

🔅علاقمندان به همكاري مي توانند رزومه خود را به پست الكترونيك موسسه ارسال نمايند.


📩 job@sepinud.com
☎️ 22779800 - 3

______________________________

✳️ استخدام شركت نگين خودرو هوشمند

📋 شركت نگين خودرو هوشمند در #تهران جهت تكميل كادر پرسنلي خود از افراد واجد شرايط زير دعوت به همكاري مي نمايد.

🔻تكنسين فني خودرو
🔹مسلط به كار با دستگاه عيب‌ياب خودرو (دياگ)
🔹عيب‌يابي و تفسير خطاهاي توليد شده توسط كامپيوتر خودرو (ECU) و زير سيستم‌هاي آن
🔹آشنايي با قطعات و قسمت‌هاي فني خودرو و تعميرات آن
🔹آشنايي با زبان انگليسي و خواندن متون
🔹تمام وقت

⏰ روز و ساعت‌كاري: شنبه تا چهارشنبه 8 الي 17

🔅متقاضيان گرامي لطفا رزومه خود را از طريق لينك مندرج در آگهي تكميل و ارسال نمايند و يا با شماره درج شده تماس حاصل فرمايند.

☎️ 02196622685

_______________________________

✳️ استخدام شركت تندر نور 

📋 شركت تندر نور در جهت تكميل كادر پرسنلي خود در #تهران با شرايط زير استخدام مي نمايد:

🔻نيروي خدماتي خانم
🔹تحصيلات ديپلم
🔹آشنا به امور پذيرايي و تشريفات و نظافت
🔹ظاهري آراسته و رعايت بهداشت و نظافت شخصي
🔹سابقه كار مرتبط
🔹داراي ضامن معتبر
🔹داراي كارت بهداشت
🔹روابط عمومي بالا

🔅متقاضيان واجد شرايط با شماره درج شده در آگهي تماس حاصل نمايند.

☎️ 02177444464


______________________________

✳️ دعوت به همكاري شركت دايور در تهران

📋 شركت دايور در #تهران جهت تكميل كادر پرسنلي خود به همكاري رده شغلي زير نيازمند است.

🔻طراح UI/UX
🔹شخصيت خلاق و ايده پرداز
🔹 تسلط روي Figma يا Sketch يا Adobe XD
🔹تسلط روي Photoshop و Illustrator
🔹 نمونه كار الزاميست
🔹 اگر در زمينه كيف پول الكترونيك، دروازه پرداخت و يا فينتك فعاليت داشته ايد مزيت محسوب ميشود.

🔅متقاضيان ميتوانند رزومه خود را به آدرس ايميل درج شده در آگهي ارسال و يا با شماره اعلام شده تماس حاصل نمايند.

📩 job@diver.ir
☎️ 02184108

____________________________

 


دنبال يه باغ تالار خوب و ارزون ميگردي ؟؟؟؟
تشريفات ژوان

 


باغ عروسي در شرق تهران

باغ عروسي 
تشريفات عروسي 
تشريفات مجالس  
خدمات مجالس

 


كسب تخصص و وورد تضميني به بازار كار در آموزشگاه كامپيوتر پرتو 

كلاس آموزش فتوشاپ

كلاس هاي آموزش icdl

آموزشگاه طراحي سايت


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: باغ عروسي، تشريفات مجالس ژوان، تشريفات عروسي، خدمات مجالس، كلاس آموزش فتوشاپ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۲:۴۳ | نویسنده : عربي | نظرات (0)نظرات (0)

فال روزانه 26 بهمن


🔷فال روزانه متولدين فروردين 

امروز خودتان را به دست باد دهيد تا شما را به هر كجا كه مي خواهد ببرد، اگر احساس سنگيني مي كنيد، تمام افكار منفي و پيچيده را دور بريزيد. شما مي توانيد انرژي هاي مثبت زيادي را از طبيعت اطرافتان جذب كنيد. اخيرا موضوعي را براي خودتان بزرگ كرده ايد و نسبت به آن حساس شده ايد. اما اين را بدانيد سناريويي كه براي خودتان ساخته ايد، واقعيت ندارد. براي اين كه از حقيقت باخبر شويد، بايد كمي ديگر هم صبر كنيد. آنوقت مي بينيد كه نگراني هاي شما بي جهت بوده است. چند وقتي است كه سراغي از دوستان تان نگرفته ايد، تا دلگيري بين شما بوجود نيامده، به ديدارشان برويد.


🔷فال روزانه متولدين ارديبهشت🌹
قلب شما پر از عشق است و اين همان چيزي است كه مدت ها به دنبالش بوده ايد. اگر چه ابراز علاقه به عشق زندگي تان خوب است اما سعي كنيد از اين كار در ملا عام يا در مقابل دوستان تان خودداري كنيد زيرا حسادت آنها را بر مي انگيزيد و ممكن است با كارهايشان سد راهتان شوند. يكي از دوستان تان از شما كمك خواسته، مراقب باشيد زيرا اين كار حاشيه هاي زيادي دارد و ممكن است در نهايت شما را توي دردسر بياندازد. بنابراين تا جايي پيش رويد كه درگيري ها دامن شما را نگيرد. اگر به فكر خريد وسيله اي هستيد، هر چه سريع تر اقدام كنيد زيرا پولي كه جمع كرده بوديد، خرج مي شود.

🔷فال روزانه متولدين خرداد🌹
‏ 
امروز حس خوبي داريد از اين رو كه مي بينيد اطرافيان تان چگونه از شما حمايت مي كنند. اما جدا از حمايت آنها شما بايد قوي باشيد. اگر باور داشته باشيد كه همه چيز درست خواهد شد، مطمئنا همه چيز بر وفق مرادتان پيش خواهد رفت.  چشمهايتان را به دنياي اطراف تان باز كنيد و محتاط تر قدم برداريد. شايد باز كردن درهاي بسته برايتان به نظر دشوار آيد اما واقعيت اين است كه شما به راحتي از پس آنها بر خواهيد آمد. ورزش در اين روزها به آرامش بيشتر تان كمك خواهند كرد.

🔷فال روزانه متولدين تير🌹

كمي احساس گيجي مي كنيد. شايد به اين دليل كه نمي توانيد به احساس واقعي تان پي ببريد. اطرافيان تان شما را نصيحت مي كنند اما متاسفانه نصيحت هاي آنها تنها شما را گيج تر كرده است. بهترين كاري كه در حال حاضر مي توانيد انجام دهيد، تنها ماندن است. شما فردي هستيد كه در محيط كار خيلي زود خسته مي شويد، آيا تا به حال به دليل آن فكر كرده ايد؟ شايد بد نباشد به دنبال حرفه اي كه با علاقنمدي هاي شما سازگار است، بگرديد. تغييرات اگر چه سخت است اما شما را به سمت پيشرفت هاي بيشتر سوق مي دهد.

🔷فال روزانه متولدين مرداد🌹

قبل از اين كه وارد عمل شويد بهتر است كه ذهن تان را آماده كنيد. امروز روز پر مشغله اي پيش رو داريد. اگر چه به تمام آنها رسيدگي مي كنيد اما آنچه اهميت دارد كيفيت انجام آنهاست. قدم اول مهمترين چيز است كه شما آن را به سادگي پشت سر خواهيد گذاشت. بنابراين از فرصت هايتان استفاده كنيد و تا اشتياق و اراده لازم را داريد، دست از تلاش بر نداريد. اگر مجرد هستيد، امروز روز فوق العاده اي است تا به فرد مورد علاقه تان نشان دهيد كه دوسش داريد. او نيز كار شما را بي پاسخ نخواهد گذاشت.

🔷فال روز متولدين شهريور🌹
‏ 
امروز همه جهان در شادي و عشق غرق اند، پس شما نيز عادت هاي معمول تان را دور بريزيد و چون خورشيد بدرخشيد.  به عنوان مثال آهنگ مورد علاقه تان را با صداي بلند فرياد بزنيد و از اطرافيان تان نيز بخواهيد تا شما را همراهي كنند. از زندگي تان يك اپرا بسازيد و زيباترين موسيقي را سر دهيد. شما توانايي هاي زيادي داريد و مي توانيد بدترين شرايط را به بهترين شكل تغيير دهيد اما گاهي كوتاهي مي كنيد. تنها كافي است كه خودتان را باور داشته باشيد و با اعتماد به نفس بالا عمل كنيد.

🔷فال روزانه متولدين مهر🌹
♦️

احساس مي كنيد كه تمام انرژي تان مصرف شده و ناي انجام هيچ كار ديگري هم نداريد. حتي اگر در شرايط حساسي هستيد، كمي دست نگه داريد و به خودتان استراحت دهيد. كار شما آنقدر ارزش ندارد كه سلامتي تان را به خاطرش به خطر بياندازيد. گشت و گذار با يك دوست، حمام آب گرم يا شنا مي تواند تنش را از شما دور كند. يكي از اعضاي خانواده تان دچار مشكلي شده است و اين موضوع ذهن شما را نيز درگير كرده است، بهتر است به جاي نگراني براي او تكيه گاه باشيد. به زودي خبر خوبي از راه دور مي شنويد كه زندگي تان را از اين رو به آن رو خواهد كرد.


🔷فال روزانه متولدين آبان🌹
♦️‏
از ابراز افكار و احساسات تان به ديگران نهراسيد. سعي كنيد حرف هاي ديگران را هم بشنويد و از احساس آنها نيز آگاه شويد. اين كار ارتباط شما را با ديگران عميق تر مي كند. زماني كه صحبت از عشق و عاشقي مي شود، سعي كنيد انعطاف پذيرتر باشيد. فردي در نزديكي شما چراغ سبز نشان داده است و اين بدين معني است كه شرايط براي پا پيش گذاشتن مساعد است. اما مراقب باشيد زيرا بعضي ها از پيشرفت و موفقيت شما خوشحال نمي شوند و ممكن است با پيشنهادهايشان گره در كار شما بياندازند.

🔷فال روزانه متولدين آذر🌹
♦️‏ 
امروز زمان خوبي است تا با ديگران، به خصوص افرادي كه از حرف زدن با آنها هراسانيد، قرار ملاقاتي بگذاريد. در اين شرايط، نگراني هايتان كم شده و راحت تر مي توانيد حرف دلتان را بزنيد. فقط يادتان باشد كه همان قدر كه يك سخنگوي خوبي هستيد، شنونده خوبي نيز باشيد. كلاس هايي چون نويسندگي يا نقاشي، مي تواند برايتان مفيد باشد، از اين رو كه مي توانيد آزادانه احساسات خود را بيان كنيد. زماني كه صحبت از مسائل عاطفي مي شود، برق را مي توان در چشمان تان ديد. به همين دليل بهترين زمان است تا آستين تان را بالا بزنيد و براي شروع يك رابطه عاطفي وارد عمل شويد.

🔷فال روزانه متولدين دي🌹
♦️‏ 
امروز از آن روزهايي است كه پر از شور و هيجان هستيد اما مراقب باشيد زيرا امروز زمان خوبي براي عمل كردن، به خصوص در زمينه كاريتان، نيست و ممكن است به مشكل بربخوريد. پينشهاد مي كنيم كه اين انرژي را براي رابطه عاطفي تان خرج كنيد. دست عشق زندگي تان را بگيريد و با او به مكاني كه براي هر دويتان خوشايند است، برويد. يكي از دوستان تان با شما تماس مي گيرد اما از شوخي كردن با او به شدت بپرهيزيد زيرا كه او اين روزها حساس تر از قبل شده و ممكن است كه از شما نيز دلگير شود. تنها چيزي كه در اين روز بايد روي آن تمركز كنيد، تنها خودتان هستيد.

🔷فال روزانه متولدين بهمن🌹
♦️‏ 
اگر مي خواهيد شريك زندگي تان را شاد ببينيد، او را سورپرايز كنيد. سورپرايز شما حتما نبايد يك هديه گران قيمت باشد، بلكه پختن كيك يا غذاي مورد علاقه او هم مي تواند لبخند را بر لبانش بنشاند. اخيرا حساس شده ايد و با حرفي از كوره در مي رويد. بهتر است كه صبوري را با خودتان تمرين كنيد. يكي از اعضاي خانواده تان امروز با شما تماس مي گيرد و خبر خوبي را به شما مي دهد كه انتظارش را نداشته ايد. اگر چه تا رسيدن به خواسته تان كمي زمان مانده است اما براي گرفتن يك جشن كوچك درنگ نكنيد.

🔷فال روز متولدين اسفند🌹
♦️‏
ايده هاي زيادي در سرتان است اما نمي دانيد كه آنها را چگونه مديريت كنيد، يادتان باشد كه تا همه چيز برايتان روشن و واضح نبود، قدمي برنداريد زيرا ممكن است كه وسطاي راه باز مسير خود را گم كنيد. آنوقت ديگر راه برگشتي هم نخواهيد داشت. چند هفته ديگر زمان لازم است تا بتوانيد همه چيز را تحت كنترل خود بگيريد. امروز هديه اي از يكي از دوستان تان دريافت مي كنيد. اگر چه هديه گران قيمتي نيست اما ارزش زيادي براي شما دارد. بهتر است شما نيز خودتان را رها و احساسات واقعي تان را با او در ميان بگذاريد.

*********

يه عروسي لاكچري و خاطره انگيز در تشريفات ژوان 

باغ عروسي 
تشريفات عروسي 
تشريفات مجالس  
خدمات مجالس

---------------------------

كسب تخصص و وورد تضميني به بازار كار در آموزشگاه كامپيوتر پرتو 

كلاس آموزش فتوشاپ

كلاس هاي آموزش icdl


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: باغ عروسي، تشريفات مجالس ژوان، تشريفات عروسي، خدمات مجالس، كلاس آموزش فتوشاپ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۷:۱۸ | نویسنده : عربي | نظرات (0)نظرات (0)

آگهي استخدام 21 بهمن

✳️ استخدام كارشناس فروش آقا و خانم در موسسه تتا

📋 موسسه تتا در تهران استخدام مي نمايد:

🔻كارشناس فروش
🔹 آقا و خانم
🔹حداقل مدرك كارشناسي 
🔹حداكثر 30 سال سن

🔅متقاضيان گرامي جهت تكميل و ارسال رزومه، به اطلاعات درج شده در آگهي مراجعه فرماييد.

📩 tavana.m@gmail.com


____________________________

✳️ استخدام برنامه نويس تحت وب در تهران

📋 از واجدين شرايط ذيل جهت كار در #تهران دعوت به همكاري مي نماييم:

🔻برنامه نويس تحت وب (Web)
🔹مسلط به ASP.net Core – Sqlserver  – Android – MVC

🔅متقاضيان محترم واجد شرايط مي توانند رزومه خود را به ايميل اعلام شده ارسال و يا با شماره تلفن درج شده در آگهي ارسال نمايند.

📩 info@aryaitgroup.com
☎️ 02188266351

______________________________

✳️ استخدام آرمان تجهيز كارا در تهران

📋 شركت بازرگاني آرمان تجهيز كارا در #تهران افراد واجد شرايط ذيل را استخدام مينمايد.

🔻منشي  
🔹استخدام در محدوده بلوار كشاورز
🔹آشنا به حسابداري و زبان انگليسي
🔹با روابط عمومي بسيار خوب
🔹مسلط به word و excell و كار با كامپيوتر و اينترنت

💰با حقوق ثابت و بيمه

🔅متقاضيان محترم واجد شرايط ميتوانند از طريق راه هاي ارتباطي اعلام شده در آگهي اقدام نمايند.

📩 eacjob1397@gmail.com
______________________________
✳️ استخدام مدير كنترل كيفيت آقا آشنا به صنايع چوب در مبل سلامي

📋 مبل سلامي در (جاده شهريار) #تهران جهت تكميل كادر خود از افراد واجد شرايط زير دعوت به همكاري مي نمايد.

🔻مدير كنترل كيفيت آقا
🔹آشنا به صنايع چوب در محدوده غرب تهران

🔅از علاقمندان درخواست مي گردد، در صورت تمايل به همكاري با شماره تلفن هاي درج شده تماس حاصل فرمايند.

🏢 اتوبان تهران ساوه، جاده آدران شهريار اولين دوربرگردان به سمت آدران روبروي پمپ بنزين قنبري مبل سلامي

☎️ 02156586070 - 02156586069
-------------------------------------

✳️ استخدام تعدادي چرخكار و دوزنده ماهر در يك واحد توليدي

📋 يك واحد توليدي در محدوده خيابان كميلِ تهران استخدام مي نمايد:

🔻چرخكار و دوزنده  
🔹ماهر  و متعهد
🔹با شرايط كار عالي

🔅متقاضيان گرامي جهت تكميل و ارسال رزومه، به اطلاعات درج شده در آگهي مراجعه فرماييد.

📱 09365865104

*********

يه عروسي لاكچري و خاطره انگيز در تشريفات ژوان 

باغ عروسي 
تشريفات عروسي 
تشريفات مجالس  
خدمات مجالس

---------------------------

كسب تخصص و وورد تضميني به بازار كار در آموزشگاه كامپيوتر پرتو 

كلاس آموزش فتوشاپ

كلاس هاي آموزش icdl


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: باغ عروسي، تشريفات مجالس ژوان، تشريفات عروسي، خدمات مجالس، كلاس آموزش فتوشاپ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۳:۵۰ | نویسنده : عربي | نظرات (0)نظرات (0)

فال احساسي 19 بهمن

فال احساسي💖💛💛💖بين خودتون و عشقتون♥️🌹


فروردين🧡
گاهي دودلي وگاهي سردي توي رابطتون هست ولي دوست داشتنتون دوطرفست
پيشنهاد ديدار.سفر.ديدار داريد.
 
ارديبهشت💝
شخص احساسيتون غمگينه از اين فاصله ي بينتون و فكرش بهتون درگيره به زودي پيام يا تماسي از سمتش خو شحالتون مي كنه.

خرداد💖
دوستت داره وبهت فكر مي كنه ولي مشكلاتي توي رابطتون هست به زودي خوشحالي آشتي ديدار بيرون همديگه رو ديدن ويا هديه در پيش داريد.

تير❤️
بدقوله.به زودي پيشنهادي از سمتش داريد ميتونه يه شروع دوباره هم باشه ديدار داريد .

مرداد💚
رابطتون‌ محدوديت داره خودت ناراحتي و مشكلاتي توي رابطه ناراحتت كرده مانع ومخالف بينتون هست اونم ناراحته دوست داره باهات به نوعي در ارتباط باشه.

شهريور💙
دلخوريد.ترديد توي رابطتون هست به خاطر حسادت شخصي به رابطتون مشكلاتتون حل ميشه نياز به زمان هست.

مهر💛
قلبا دوستت داره گاهي بدقول ميشه ولي به زودي همديگرو ديدار مي كنيد.

آبان💜
نسبت بهت وفاداره اونم قلبا دوستت داره پيشنهادي تازه براي آينده ي اين رابطه خوشحالت مي كنه.

آذر💖
فاصله وجدايي بينتونه ولي بهت فكر مي كنه مانع داري خودشم نگرانته وناراحته .

دي💞
ترديد وفاصله گاهي بي اعتمادي توي رابطتون هست خودت دلتنگشي.پيام يا تماسي براي بيرون رفتن يا ديدار ويا احوالپرسي خوشحالت مي كنه.

بهمن💗
از اين فاصله و دوري ناراحته .دوست داشتنتون دوطرفست ولي فعلا فكرش در گير مسائل ديگه اي توي زندگيش هم هست رابطتون محدود شده حتي ديدارتون هم كم.ولي در نهايت به سمتت بازگشت داره.آشتي وديدار.

اسفند💕
فاصله و دلتنگي بينتونه ولي بهت فكر مي كنه قلبا دوستت داره بهتون حسادت مي كنند بعضي از اطرافيانتون.

*****


يه عروسي لاكچري و خاطره انگيز در تشريفات ژوان 

باغ عروسي 
تشريفات عروسي 
تشريفات مجالس  
خدمات مجالس

---------------------------

كسب تخصص و وورد تضميني به بازار كار در آموزشگاه كامپيوتر پرتو 

كلاس آموزش فتوشاپ

كلاس هاي آموزش icdl


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: باغ عروسي، تشريفات مجالس ژوان، تشريفات عروسي، خدمات مجالس، كلاس آموزش فتوشاپ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۹:۳۳ | نویسنده : عربي | نظرات (0)نظرات (0)

فال احساسي 19 بهمن

فال احساسي💖💛💛💖بين خودتون و عشقتون♥️🌹


فروردين🧡
گاهي دودلي وگاهي سردي توي رابطتون هست ولي دوست داشتنتون دوطرفست
پيشنهاد ديدار.سفر.ديدار داريد.
 
ارديبهشت💝
شخص احساسيتون غمگينه از اين فاصله ي بينتون و فكرش بهتون درگيره به زودي پيام يا تماسي از سمتش خو شحالتون مي كنه.

خرداد💖
دوستت داره وبهت فكر مي كنه ولي مشكلاتي توي رابطتون هست به زودي خوشحالي آشتي ديدار بيرون همديگه رو ديدن ويا هديه در پيش داريد.

تير❤️
بدقوله.به زودي پيشنهادي از سمتش داريد ميتونه يه شروع دوباره هم باشه ديدار داريد .

مرداد💚
رابطتون‌ محدوديت داره خودت ناراحتي و مشكلاتي توي رابطه ناراحتت كرده مانع ومخالف بينتون هست اونم ناراحته دوست داره باهات به نوعي در ارتباط باشه.

شهريور💙
دلخوريد.ترديد توي رابطتون هست به خاطر حسادت شخصي به رابطتون مشكلاتتون حل ميشه نياز به زمان هست.

مهر💛
قلبا دوستت داره گاهي بدقول ميشه ولي به زودي همديگرو ديدار مي كنيد.

آبان💜
نسبت بهت وفاداره اونم قلبا دوستت داره پيشنهادي تازه براي آينده ي اين رابطه خوشحالت مي كنه.

آذر💖
فاصله وجدايي بينتونه ولي بهت فكر مي كنه مانع داري خودشم نگرانته وناراحته .

دي💞
ترديد وفاصله گاهي بي اعتمادي توي رابطتون هست خودت دلتنگشي.پيام يا تماسي براي بيرون رفتن يا ديدار ويا احوالپرسي خوشحالت مي كنه.

بهمن💗
از اين فاصله و دوري ناراحته .دوست داشتنتون دوطرفست ولي فعلا فكرش در گير مسائل ديگه اي توي زندگيش هم هست رابطتون محدود شده حتي ديدارتون هم كم.ولي در نهايت به سمتت بازگشت داره.آشتي وديدار.

اسفند💕
فاصله و دلتنگي بينتونه ولي بهت فكر مي كنه قلبا دوستت داره بهتون حسادت مي كنند بعضي از اطرافيانتون.

*****


يه عروسي لاكچري و خاطره انگيز در تشريفات ژوان 

باغ عروسي 
تشريفات عروسي 
تشريفات مجالس  
خدمات مجالس

---------------------------

كسب تخصص و وورد تضميني به بازار كار در آموزشگاه كامپيوتر پرتو 

كلاس آموزش فتوشاپ

كلاس هاي آموزش icdl


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: باغ عروسي، تشريفات مجالس ژوان، تشريفات عروسي، خدمات مجالس، كلاس آموزش فتوشاپ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۷:۲۸ | نویسنده : عربي | نظرات (0)نظرات (0)

تا عيد دوس داري لاغر بشي؟رژيم غذايي سالم

رژيم روز اول
صبحانه: ۳۰ گرم پنير به همراه ۲ كف دست نان  سنگك به همراه يك استكان چاي و يك عدد خرما 

ميان وعده: يك عدد سيب

ناهار: ۱۰ قاشق غذاخوري برنج به همراه ۲ قاشق غذاخوري خورشت قرمه سبزي و  سالاد فصل به ميزان دلخواه

ميان وعده عصر: يك عدد سيب

شام: يك كاسه آش دوغ يا كشك به همراه يك قاشق غذاخوري سبوس برنج يا گندم 

قبل از خواب يك ليوان شير به همراه يك عدد خرما

رژيم روز دوم
صبحانه: يك عدد تخم مرغ به همراه ۲ كف دست نان تافتون و يك ليوان چاي و خرما

ميان وعده: يك عدد پرتقال

ناهار: ۱۲ قاشق غذاخوري عدس پلو و سالاد فصل به ميزان دلخواه

ميان وعده عده: يك عدد پرتقال

شام: يك كاسه سوپ جو به همراه يك قاشق غذاخوري سبوس برنج يا گندم

قبل از خواب يك ليوان شير به همراه يك عدد خرما

بهترين برنامه غذايي براي داشتن تناسب اندام+ رژيم غذايي هفته يازدهم

رژيم روز سوم
صبحانه: ۳۰ گرم پنير به همراه ۲ كف دست نان تافتون و يك ليوان چاي و خرما

ميان وعده: ۲ عدد ليمو شيرين 

ناهار: ۱۲ قاشق غذاخوري استانبولي به همراه سالاد فصل به ميزان دلخواه

ميان وعده عصر: ۲ عدد ليمو شيرين

شام: يك كاسه آش بلغور به همراه يك قاشق غذاخوري سبوس برنج يا گندم

قبل از خواب يك ليوان شير به همراه يك عدد خرما

رژيم روز چهارم
صبحانه: ۲ عدد كيك يزدي به همراه يك ليوان چاي

ميان وعده: ۲ عدد كيوي

ناهار: ۱۲ قاشق غذاخوري لوبيا پلو به همراه سالاد فصل به ميزان لازم

ميان وعده عصر: ۲ عدد كيوي

شام: سوپ رشته به همراه يك قاشق غذاخوري سبوس برنج يا گندم

قبل از خواب يك ليوان شير به همراه يك عدد خرما

رژيم روز پنجم
صبحانه: ۳۰ گرم پنير به همراه ۲ كف دست نان سنگگ و يك ليوان چاي

ميان وعده: يك عدد سيب

ناهار: ۱۰ قاشق غذاخوري برنج به همراه  ۲ قاشق غذاخوري كرفس به همراه سالاد فصل 

ميان وعده عصر: يك عدد سيب

شام: يك كاسه آش رشته به همراه يك قاشق غذاخوري سبوس برنج يا گندم

قبل از خواب يك ليوان شير به همراه يك عدد خرما

بهترين برنامه غذايي براي داشتن تناسب اندام+ رژيم غذايي هفته يازدهم

رژيم روز ششم
صبحانه: يك عدد تخم مرغ آب پز ۲ كف دست نان تافتون به همراه چاي

ميان وعده: يك عدد پرتقال

ناهار: ۱۰ قاشق برنج و ۲ قاشق غذاخوري خورشت قيمه به همراه سالاد فصل به ميزان لازم

ميان وعده عصر: ۲ عدد پرتقال

شام:  يك كاسه سوپ جو به همراه يك قاشق غذا خوردي سبوس برنج يا گندم

قبل از خواب يك ليوان شير به همراه يك عدد خرما

بيشتر بخوانيد: بدون دردسر و پرداخت حتي يك ريال لاغر شويد + برنامه غذايي هفته دوم

رژيم روز هفتم
صبحانه: يك ليوان آبميوه طبيعي

ميان وعده: ۲ عدد بيسكوييت سبوس دار

ناهار: ۱۰ قاشق زرشك پلو و نصف ران يا سينه به همراه سالاد فصل به ميزان دلخواه

ميان وعده عصر: يك عدد سيب

شام: ۳۰ گرم پنير يك عدد گوجه به همراه يك عدد گوجه و يك عدد خيار و ۲ كف دست نان تافتون

قبل از خواب يك ليوان شير به همراه يك عدد خرما

يه عروسي لاكچري و خاطره انگيز در تشريفات ژوان 

باغ عروسي 
تشريفات عروسي 
تشريفات مجالس  
خدمات مجالس

---------------------------

كسب تخصص و وورد تضميني به بازار كار در آموزشگاه كامپيوتر پرتو 

كلاس آموزش فتوشاپ

كلاس هاي آموزش icdl


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: باغ عروسي، تشريفات مجالس ژوان، تشريفات عروسي، خدمات مجالس، كلاس آموزش فتوشاپ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۵:۳۵ | نویسنده : عربي | نظرات (0)نظرات (0)

فال روزانه 14 بهمن


💌 فال روزانه
دوشنبه 14 بهمن

 


🌙 فروردين

علاقه زيادي به ورزش و فعاليت‌هاي‌ بيرون از منزل داريد، اين روحيه را به فال نيك بگيريد و با ورزش و تحرك، سلامت خود را حفظ كنيد و به خاطر داشته باشيد كه عقل سالم در بدن سالم است. قصد انجام كار مهمي را داريد، اما پول كافي براي انجام اين كار فراهم نشده است، غم به دل خود راه ندهيد و تلاش خود را ادامه دهيد و مطمئن باشيد در آينده‌اي نزديك پولي به دست شما مي‌رسد تا با كمك اين پول،‌ كار مهمي كه مي‌خواهيد انجام دهيد را آغاز كنيد و آينده‌اي جديد براي خودتان رقم بزنيد. زبان تندي داريد و با نيش‌وكنايه، اطرافيان را از خودتان مي‌رنجانيد. اجازه ندهيد اين وضعيت ادامه پيدا كند و از امروز در گفتار و رفتار خود، محبت و عشق را به خاطر داشته باشيد.

🌙 ارديبهشت

روز خوبي را شروع نكرده‌ايد و مشكلي قديمي و ديرينه در سر راه شما قرار گرفته است، امروز زمان خوبي است تا يك‌بار براي هميشه تكليف خود را با اين مشكل روشن كنيد و به هر قيمتي كه شده نگذاريد اين مشكل ادامه‌دار شود. فشارهاي زيادي را تحمل مي‌كنيد و به لحاظ روحي، اعصاب‌و‌روان‌تان به هم ريخته است. قبل از اينكه فشارهاي زندگي شما را از پا در بياورد، قدري به خودتان آرامش دهيد و استراحت كنيد. امروز خرج‌هاي زيادي را بايد انجام دهيد و اگر مواظب اين خرج‌ها نباشيد، بيشتر از دخل‌تان خرج مي‌كنيد و در آينده به دردسر خواهيد افتاد. امروز ميان شما و عشق‌زندگي‌تان اختلاف‌نظري ايجاد مي‌شود و اين اختلاف‌نظر زمينه مشاجره ميان شما را ايجاد مي‌كند.

🌙 خرداد

به لحاظ مالي روز بسيار خوبي را شروع كرده‌ايد و بهتر است پولي كه قصد سرمايه‌گذاري آن را داريد، در بازار املاك و مستغلات هزينه كنيد و مطمئن باشيد حاشيه سود چشمگيري از اين سرمايه‌گذاري روانه حساب‌هاي بانكي‌تان خواهد شد. انسان شوخ‌طبع و بذله‌گويي هستيد، اين روحيه را مغتنم بدانيد و دامنه دوستان‌تان را گسترش دهيد. يكي از دوستان يا اطرافيان شما گرفتار عشقي جان‌سوز شده و راهي براي وصال پيدا نمي‌كند، به اين فرد در رسيدن به عشقش كمك كنيد و مطمئن باشيد كمكي كه به ايشان مي‌كنيد، بي‌پاسخ نمي‌ماند و اين فرد در آينده گره‌اي از مشكلات شما باز خواهد كرد. اعضاي خانواده هميشه پشتيبان شما بوده‌اند و در مشكلات شما را تنها نگذاشته‌اند، امروز به اهل منزل ثابت كنيد كه قدردان زحمات‌شان هستيد.

🌙 تير

تصميم‌هاي شتاب‌زده‌اي در زندگي مي‌گيريد و اين روحيه باعث شده تا اطرافيان روي تصميم‌هاي شما حساب باز نكنند، فراموش نكنيد كه عجله كار شيطان است و از امروز به خودتان قول بدهيد كه عجله را كنار بگذاريد. قصد انجام كار بزرگي را داريد و پول كافي براي انجام اين كار فراهم نشده است، امروز ايده خود را براي انجام اين كار بزرگ با دوستان و آشنايان درميان بگذاريد و مطمئن باشيد كه سرمايه‌ مورد نياز را در اختيار شما قرار خواهند داد. احترام زيادي براي پدر و مادر خود قائل‌ نيستيد و اين وضعيت، شرايط دلخوري پدر و مادر شما را فراهم كرده است، اجازه ندهيد چنين رويكردي ادامه پيدا كند و در اولين فرصت دل پدر و مادرتان را به دست‌‌ آوريد و لحظه‌اي از احترام به آنها غافل نشويد.

🌙 مرداد

موقعيت جديدي را در زندگي در پيش‌رو داريد اما از اين موقعيت استقبال نمي‌ كنيد و حوصله تغيير شرايط را نداريد. اين موقعيت را به فال نيك بگيريد و مطمئن باشيد دستاوردهاي زيادي پس از انجام اين تغييرات بدست خواهيد آورد. روحيه‌اي مشكل‌گشا داريد و اختلاف‌هاي ميان اعضاي خانواده را هميشه شما حل مي‌كنيد. امروز مشكلي ميان اعضاي خانواده ايجاد شده است و به لطف اين روحيه، ميان اهل منزل پادرمياني كنيد و اين مشكل را حل نماييد. انسان هنرمند و با استعدادي هستيد، اما تاكنون كسي به استعدادهاي شما پي نبرده است و اين قضيه باعث شده تا احساس سر‌خوردگي كنيد. خوشبختانه امروز بخت با شما يار است و فردي بانفوذ در جريان استعداد‌هاي شما قرار مي‌گيرد و زمينه موفقيت‌هاي بعدي‌تان را آماده مي‌كند.

🌙 شهريور

پدر يا مادر يا يكي از اعضاي منزل شما به بستر بيماري افتاده است و حا‌ل‌وروز خوبي ندارد، امروز هر كاري كه از دست‌تان بر مي‌آيد را براي بهبود بيمار خود انجام دهيد و به ايشان ثابت كنيد كه هميشه در خوشي‌ها و سختي‌ها كنارش هستيد. امروز فردي كه سن‌و‌سال بيشتري از شما دارد، از در نصيحت و اندرز با شما سخن مي‌گويد، صحبت‌هاي اين فرد را آويزه‌ گوش كنيد و مطمئن باشيد در آينده نزديك، اين صحبت‌ها گره‌هاي زيادي از كارهاي شما را باز مي‌كند. به فكر افزايش درآمد هستيد اما راه‌و‌چاه سود و موفقيت بيشتر را نمي‌دانيد، فراموش نكنيد كه راه موفقيت از ميان دانش و مهارت مي‌گذرد و امروز با ثبت‌نام در دوره آموزشي، مهارت‌هاي خود را افزايش دهيد و به درآمد بيشتري برسيد.

 


🌙 مهر

امروز قرار است به همراه دوستان يا اعضاي خانواده بيرون برويد و تفريح كنيد، اين برنامه را حتماً انجام دهيد و مطمئن باشيد كه حسابي به شما خوش خواهد گذشت. به لحاظ مالي گرفتار مشكلي شده‌ايد و روز خوبي را پشت‌سر نمي‌‌‌گذاريد، اما اجازه ندهيد اين وضعيت روز شما را خراب كند و از پدر و مادر يا ديگر بزرگان فاميل درخواست پول نماييد و مطمئن باشيد اين افراد دست رد به سينه شما نخواهند زد. همسر يا عشق‌زندگي‌تان گرفتار بستر بيماري است و روز خوبي را شروع نكرده است، تا مي‌توانيد از ايشان پرستاري نماييد و لحظه‌اي از رسيدگي به عشق‌زندگي‌تان غافل نشويد. سفري در پيش داريد، در اين سفر بيشتر از چيزي كه فكرش را بكنيد به شما خوش خواهد گذشت و خاطره‌هاي اين سفر براي هميشه در ذهن شما ماندگار مي‌شود. علاقه‌اي به تنهايي و خلوت داريد، اما هميشه اطراف‌تان شلوغ است و لحظه‌اي براي تنهايي فرصت پيدا نمي‌كنيد.

🌙 آبان

مدتي است كه در كارهاي خيريه شركتي نداشته‌ايد و پولي براي امور نوع‌دوستانه اختصاص نداده‌ايد، امروز زمان خوبي است تا در كارهاي انسان‌دوستانه شركت كنيد و به لحاظ روحي به آرامش برسيد. امروز همسر يا عشق‌زندگي‌تان رفتار خوبي را با شما نخواهد داشت و از اين وضعيت آزرده خواهيد شد، اما رفتار ناشايست عشق‌زندگي‌تان را به روي ايشان نياوريد و به وي ثابت كنيد كه بخشش از بزرگان است. امروز با مشكلي در محل كار يا منزل برخورد خواهيد داشت، براي حل اين مشكل كمكي از دست اطرافيان بر نمي‌آيد و بايد با درايت و تدبير اين مشكل را از سر راه برداريد.

🌙 آذر

انسان خيرخواهي نيستيد و هميشه بد ديگران را مي‌‌خواهيد، اين روحيه نه تنها شما را به فردي منفور در ميان آشنايان تبديل كرده است، بلكه به لحاظ روحي نيز لحظه‌اي آرامش نداريد و هميشه چشم‌تان در پي موفقيت‌هاي ديگران است، اين روحيه را همين امروز كنار بگذاريد و تصميم بگيريد كه از اكنون به بعد به غير از خوشي و شادي، آرزوي ديگري براي اطرافيان نداشته باشيد. به لحاظ مالي روز بسيار خوبي را در پيش داريد و پولي كه مدت‌ها پيش براي انجام كاري سرمايه‌گذاري كرده‌ايد، امروز به بار مي‌نشيند و از محل اين سرمايه‌گذاري، سود چشمگيري روانه حساب‌هاي بانكي شما خواهد شد. عشقي در دل داريد و اين عشق را برملا نكرده‌ايد و محبوب‌ شما از عشقي كه به او داريد بي‌خبر است، امروز فرصتي دست مي‌دهد تا به محبوب خود ابراز عشق كنيد و مطمئن باشيد عشقي ماندگار و آتشين را تجربه خواهيد كرد. مدتي است كه مي‌خواهيد به انجام كار موردعلاقه‌تان بپردازيد، خوشبختانه امروز اين فرصت مهيا مي‌شود.

🌙 دي

زندگي را بيش‌از‌حد سخت‌ گرفته‌ايد و نگاهي منفي به مشكلات داريد، اين وضعيت نه تنها زندگي را به شما دشوار كرده است، بلكه اطرافيان را نيز تحت‌فشار قرار داده‌ايد، در نتيجه امروز زمان خوبي است كه اين روحيه را كنار بگذاريد و رويكردي ميانه‌رو در زندگي در پيش بگيريد. امروز ميان شما و همسر يا عشق‌زندگي‌تان سوء‌تفاهمي ايجاد مي‌شود و اين وضعيت رابطه شما و ايشان را شكر‌آب مي‌كند. قبل از اينكه اين سوء‌تفاهم فاصله زيادي ميان شما ايجاد كند، از در دوستي با عشق‌زندگي‌تان وارد شويد و جلوي سوء‌تفاهم‌هاي بعدي را بگيريد.

🌙 بهمن

مدتي است كه قصد خريد كالايي گران‌قيمت را داريد، اما تاكنون براي اين خريد صبر كرده‌ايد و نگران هستيد كه ضرري را از اين خريد متحمل شويد، امروز زمان خوبي براي خريد است و مطمئن باشيد كالايي كه امروز خريداري مي‌‌كنيد، در آينده نه تنها به كار شما خواهد آمد، بلكه به لحاظ قيمت نيز ضرر نخواهيد كرد. به فكر ارتقا موقعيت خود هستيد اما نگراني‌هاي ذهني باعث شده تا فكرتان هميشه مشغول باشد و حتي يك شب خواب خوش به چشم‌هاي شما نيايد. فراموش نكنيد كه براي موفقيت نبايد از چيزي هراس داشته باشيد و به جاي اضطراب و نگراني، با اعتماد‌به‌نفس بيشتري هدف‌هاي خود را دنبال كنيد. امروز قرار است با عشق‌زندگي‌تان حسابي خوش بگذرانيد اما مشكلي براي شما پيش مي‌آيد و نقشه‌هاي‌تان نقش برآب مي‌شود.

🌙 اسفند

روز خوبي را براي كارهاي مالي شروع نكرده‌ايد و امروز دست به هر چيزي بزنيد خاكستر مي‌شود، در نتيجه معامله‌‌هاي مهم و انجام امور مالي با اهميت را به آينده موكول كنيد، در غير اين‌ صورت ضرر هنگفتي را متحمل خواهيد شد. امروز خبر فرخنده‌اي به دست شما مي‌رسد و اين خبر زمينه شادي شما و اعضاي خانواده را فراهم مي‌كند. امروز دنيا را به رنگ عشق و محبت مي‌بينيد و احساس مي‌‌كنيد كه از هميشه عاشق‌تر شده‌ايد، اين احساس را پيش خودتان نگه نداريد و با همسر يا عشق‌زندگي‌تان شب‌‌وروزي عاشقانه را سپري كنيد. شناخت كافي از توانايي‌هاي خود نداريد و به همين دليل يك سر‌وگردن از همقطاران‌تان عقب افتاده‌ايد، اجازه ندهيد اين وضعيت ادامه پيدا كند.

يه عروسي لاكچري و خاطره انگيز 

باغ عروسي 
تشريفات عروسي 
تشريفات مجالس  
خدمات مجالس

---------------------------

كسب تخصص و وورد تضميني به بازار كار در آموزشگاه كامپيوتر پرتو 

كلاس آموزش فتوشاپ

كلاس هاي آموزش icdl


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: باغ عروسي، تشريفات مجالس ژوان، تشريفات عروسي، خدمات مجالس، كلاس آموزش فتوشاپ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۹:۵۹:۳۵ | نویسنده : عربي | نظرات (0)نظرات (0)

فال احساسي امروز 12 بهمن

فال احساسي 💞💞 بين خودتونو عشقتون👫

فروردين👫💞
از طرفش با پيام يا تماسي خوشحال خواهي شد، حسود تو رابطتون وجود داره.

ارديبهشت👫💞
بهت فكر ميكنه همونطور كه خودت بهش فكر ميكني. به زودي باهم ديدار داريد. اگر از سمتت رفته به سمتت دوباره برميگرده، از طرفش هديه اي دريافت ميكني.

خرداد👫💞
در گيري هاي كاري و فكريش زياده، ولي بهت فكر ميكنه. اگر بينتون بحث و دلخوري پيش اومده حتماً كوتاه مدته و خيلي زود باهم آشتي ميكنيد. اتفاقات خوب در راهه.

تير👫💞
دوست داشتنتون دوطرفست و بهت فكر ميكنه، ديدار داريد.

مرداد👫💞
به زودي باهم ديدار ميكنيد و اگر قهريد آشتي داريد و بيرون و يا مسيري كوتاه باهم ميريد بهتون خوش ميگذره.

شهريور👫💞
 دلتنگي و علاقتون نسبت به هم دوطرفست، بهت فكر ميكنه و به زودي باهم ديدار داريد.

مهر👫💞
دوستت داره و بهتفكر ميكنه، از طرفش سورپرايز داري.

آبان👫💞
قلباً دوستت داره و بهت فكر ميكنه، نگران نباش و ترديد و دودلي رو از خودت دور كن. دوست داشتنتون دوطرفست.

آذر👫💞
بهت وفاداره حتي اگر قولي بهت داده باشه پاش وايميسته، دلتنگي دوطرفه بينتون حكمفرماست.

دي👫💞
قلباً دوستت داره. اگر باهم بحث داشتيد آشتي ميكنيد شخص احساسيتون شما رو براي ازدواج ميخواد.

بهمن👫💞
دوست داشتنتون دوطرفست و به هم فكر ميكنيد. شايد الان از دست شخص احساسيتون ناراحتيد ولي بزودي از دلتون در مياره.

اسفند👫💞
 تماس يا پيامي از طرفش خوشحالت ميكنه. بينتون به خاطر مسائلي دوري و فاصلست كه ميتونه به خاطر كارش باشه ولي بهت فكر ميكنه. اگر از هم دوريد و يا قهر، آشتي داريد و به هم نزديكتر ميشيد.

يه عروسي لاكچري و خاطره انگيز 

باغ عروسي 
تشريفات عروسي 
تشريفات مجالس  
خدمات مجالس

---------------------------

كسب تخصص و وورد تضميني به بازار كار در آموزشگاه كامپيوتر پرتو 

كلاس آموزش فتوشاپ

كلاس هاي آموزش icdl

آموزشگاه طراحي سايت


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: باغ عروسي، تشريفات مجالس ژوان، تشريفات عروسي، خدمات مجالس، كلاس آموزش فتوشاپ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۳:۲۳ | نویسنده : عربي | نظرات (0)نظرات (0)

فال احساسي تاروت8بهمن ماه

❤️فال احساسي تاروت8بهمن ماه❤️

فروردين👸
رابطه عاطفي شما دچار تلاطم شده است اما بزودي تغيرات مثبت و دور از انتظار در رابطه شما رخ ميدهد و به موفقيت عاطفي دلخواهت خواهي زسيد
ارديبهشت👸

بله كمي اشتباه از شريك شما سر زده اما آيا با قهر و.كدورت چيزي درست ميشود اگر راغب به ادامه رابطه هستيد كمي چشم پوشي و گذشت كنيد تا معجزه بهبودي رابطه خود را ببينيد

خرداد👸

بزودي يك شخصي سر راه زندگي شما قرار ميگيرد كه شريك ابدي شما خواهد بود اين جريان بسرعت در جريان است شما بزودي شريك خود را ملاقات خواهيد كرد

تير👸
در اين رابطه تعادل و تفاهم وجود ندارد بهترين راه اتمام آن است زيرا دير يا زود اين رابطه تمام ميشود سعي كن احساسي رفتار نكنيد اين رابطه به نفع شما نيست
مرداد👸

كسالت جسمي يا روحي شما باعث فاصله گرفتن از شريكتان شده اما بجاي نا اميدي و دلسردي به آينده اميد وار باش شفاي رابطه شما نزديك است

شهريور👸

بهتر است كه دروغ و ريا را در اين رابطه از بين ببريد و فرصت صداقت به رابطه خود بدهيد بدين وسيله بيشتر از پيش شيفته هم ميشويد و در چشم هم ميدرخشيد

مهر👸

شما يا شريكتان درگير چندين رابطه احساسي هستيد اگر به اين كار ادامه دهيد شريك واحدي نخواهيد داشت و چيزي جز پشيماني عايد شما نميشود

آبان👸

شخصي در خفا مدتهاست كه شما را دوست دارد و بزودي بصورت غير علني به شما از احساساتش ميگويد اين يك شانس است براي تصميم گيري عجله كنيد
شما بسوي رابطه دلخواه سوق داده ميشويد
اذر👸

فكر و.خيال و توهمات پوچ در اين رابطه به شما هجوم مي آورد با اين نوع رفتار تنها شريكتان را دلسرد ميكنيد افكار بيهوده جز سست كردن اين رابطه هيچ چيز ندارد
دي👸

از طريق سوپرايزهاي غير منتظره و ابراز احساسات پاك و بي غل و.غش سعي در بهبود رابطه كنيد اين غرور فقط شما را از هم دور ميكند

بهمن👸

در اين رابطه به مراد حقيقي دلتان خواهيد رسيد شما به قلب شريكتان و.عشق آن دست يافته ايد .سعي در حفظ  رابطه نماييد

اسفند👸

شما خود عشقي به شريكتان نمي دهيد،  دور از انتظار ابراز عشق هم داريد به خصوص اگه شخص عاطفي شما متولد بهاره،سعي كنيد بهم ديگه عشق بدهيد تا به همان اندازه عشق هم دريافت كنيد و توجه او را بخود جذب كن

 

 


يه عروسي لاكچري و خاطره انگيز 

باغ عروسي 
تشريفات عروسي 
تشريفات مجالس  
خدمات مجالس

---------------------------

كسب تخصص و وورد تضميني به بازار كار در آموزشگاه كامپيوتر پرتو 

كلاس آموزش فتوشاپ

كلاس هاي آموزش icdl

آموزشگاه طراحي سايت


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: باغ عروسي، تشريفات مجالس ژوان، تشريفات عروسي، خدمات مجالس، كلاس آموزش فتوشاپ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۸ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۰:۳۸ | نویسنده : عربي | نظرات (0)نظرات (0)

طالع بيني شنبه 5 بهمن


💌 فال روزانه
شنبه 5 بهمن

 


🌙 فروردين

اهل بزرگ‌نمايي مشكلات هستيد و به جاي فكر به آينده، دائم به اشتباه‌هاي گذشته خود فكر مي‌‌كنيد، اين رويكرد جلوي پيشرفته شما را گرفته و دستاورد چشمگيري در زندگي نداريد، در نتيجه از امروز به جاي غم و غصه خوردن براي اشتباهات گذشته، به فكر آينده باشيد و لحظه‌اي دست از تلاش برنداريد. اهميتي به دخل‌و‌خرج‌تان نمي‌دهيد و اختيار حساب‌و‌كتاب‌هاي‌تان از دست شما خارج شده است، قبل از اينكه اين وضعيت شما را گرفتار مخمصه مالي كند، عنان خرج‌هاي زندگي را در اختيار بگيريد و ولخرجي را كنار بگذاريد. امروز دوستان و اطرافيان، شما را به مهماني دعوت مي‌كنند، اين دعوت را با كمال‌ميل قبول كنيد و مطمئن باشيد بيشتر از چيزي كه فكرش را بكنيد به شما خوش خواهد گذشت. اهميت زيادي به انجام كارهاي غيرضروري مي‌دهيد و ارزش وقت و زمان را نمي‌دانيد.

🌙 ارديبهشت

امروز صبح با انرژي و نشاط بيشتري نسبت به هميشه از خواب بلند‌ شده‌ايد، اين انرژي را به فال نيك بگيريد و با سرعت بيشتري مشغول انجام كارهاي عقب‌افتاده شويد. به لحاظ مالي روز خوبي را شروع كرده‌ايد و امروز از جايي كه اصلاً فكرش را نمي‌كرديد، پول خوبي به دست شما خواهد رسيد، تمام اين پول را خرج نكنيد و قسمتي از آن را براي روز مبادا كنار بگذاريد. همسر يا عشق‌زندگي‌تان مشغول انجام كار مهمي است و براي اين كار نياز به مشورت شما دارد، ايشان را از تجربه‌هاي ارزشمند خود بي‌نصيب نگذاريد و به وي ثابت كنيد كه در شادي‌ها و خوشي‌هاي زندگي كنار او هستيد.

🌙 خرداد

به همسر يا عشق‌زندگي‌تان قول داده‌ايد كه امروز با هم بيرون برويد و گشتي در بازار بزنيد، به اين وعده وفا كنيد و لحظه‌هاي شادي را پشت‌سر بگذاريد. يكي از اعضاي خانواده به شما قول پرداخت پولي را داده است، امروز اين فرد به قول خود عمل مي‌كند و اوضاع مالي‌تان روبه‌راه مي‌شود. علاقه داريد به زندگي ديگران سرك بكشيد، اما قبل از اينكه اين روحيه شما را به فردي منفور تبديل كند، فضولي را كنار بگذاريد و از امروز سرتان به كار خودتان باشد. عازم سفري هستيد و در اين سفر به شما خوش نمي‌گذرد، اما با كوله‌باري از تجربه از اين سفر برمي‌گرديد و به لحاظ مالي نيز شرايطي براي ارتقا وضعيت درآمد‌تان در اين سفر فراهم مي‌شود.

🌙 تير

انسان ولخرجي هستيد و راه‌و‌رسم پس‌انداز را نمي‌دانيد، امروز زمان خوبي است كه ولخرجي را كنار بگذاريد و از اكنون به بعد حساب‌ و كتاب دقيقي براي خرج‌هاي‌تان اعمال كنيد. امروز خبر بسيار فرخنده‌اي به دست شما مي‌رسد و اين خبر زمينه شادي شما و اعضاي خانواده را فراهم مي‌كند. اگر تاكنون عاشق نشده‌ايد، امروز روز عاشقي شما است و با فردي روبرو خواهيد شد و در اولين نگاه به ايشان دل مي‌بازيد، اما در ابراز عشق زياده‌روي نكنيد و پس از آشنايي بيشتر از اين فرد، عشق‌تان را به ايشان برملا نماييد. انسان مسئوليت‌پذيري هستيد و به جاي اينكه به فكر خودتان باشيد، بيشتر وقت و انرژي‌تان را صرف انجام نيازهاي اطرافيان مي‌كنيد.

🌙 مرداد

توجهي به سلامتي خود نداريد و سبك‌زندگي ناسالم، سلامت شما را به خطر انداخته است، قبل از اينكه ادامه اين رويكرد شما را گرفتار بستر بيماري كند، سبك‌زندگي سالمي در پيش بگيريد و بيشتر مواظب‌ سلامتي‌تان باشيد. مدتي پيش براي انجام كاري سرمايه‌گذاري كرده‌ايد و امروز از اين سرمايه‌گذاري سودي روانه حساب‌ بانكي‌ شما خواهد شد. انسان پرتلاشي هستيد و لحظه‌اي از تلاش و كوشش دست بر نمي‌داريد، اين روحيه باعث شده تا حالي از دوستان و آشنايان نپرسيد و روزبه‌روز تنهاتر شويد، در نتيجه بهتر است در اولين فرصتسري به رفقاي قديمي بزنيد و لحظه‌هاي شادي را در كنار هم تجربه كنيد. امروز همسر يا عشق‌زندگي‌تان ناراحت و غمگين است و حوصله شما را ندارد، در چنين روزهايي بهتر است تا جايي كه مي‌توانيد سربه‌سر ايشان نگذاريد و اجازه دهيد گذرزمان روحيه عشق‌زندگي‌تان را بهتر كند.

🌙 شهريور

روز خوبي را شروع نكرده‌ايد و اگر شش‌دانگ حواس‌تان را جمع نكنيد، امروز متحمل ضرر مالي هنگفتي خواهيد شد. زبان تندي داريد و اطرافيان از گوشه‌و‌كنايه‌هاي شما در امان نيستند، اين رويكرد چيزي به غير از كناره‌گيري اطرافيان از شما به دنبال ندارد و از امروز تصميم بگيريد كه زبان نيش‌دار و تند را كنار بگذاريد و با اطرافيان حرفي غير از محبت و دوستي نزنيد. امروز كارهاي زيادي براي انجام دادن نداريد، اين وضعيت را غنيمت بدانيد و به انجام كارهاي عقب‌مانده مشغول شويد. برنامه‌اي براي پيشرفت در كارها داريد اما اين برنامه را كاملاً اجرا نكرده‌ايد و در وسط كار به مشكلي برخورده‌ايد. اجازه ندهيد اين مشكل شما را زمين‌گير كند و امروز تصميم بگيريد به هر قيمتي كه شده، مشكلات را از سر راه اين كار مهم برداريد.

🌙 مهر

امروز از جانب يكي از اعضاي خانواده پولي به شما مي‌رسد و نگراني‌هاي مالي‌تان كاهش پيدا مي‌كند. انسان خودخواهي هستيد و علاقه‌اي به كمك به اطرافيان نداريد و ادامه اين رويكرد باعث خواهد شد تا دوستان و آشنايان شما را در رويارويي با مشكلات تنها بگذارند. در نتيجه به خودتان قول بدهيد كه از امروز به بعد، از هر فرصتي براي كمك به اطرافيان بهره بگيريد و دست ياري به سمت دوست و آشنا دراز كنيد. مدتي است كه وقتي را به همسر يا عشق‌زندگي‌تان اختصاص نداده‌ايد و اين وضعيت زمينه دلخوري و تنهايي عشق‌زندگي‌تان را فراهم كرده است.

🌙 آبان

به فكر سرمايه‌گذاري هستيد اما راه سودآوري پيدا نمي‌‌كنيد، امروز زمان خوبي است كه سرمايه‌ خود را به كار املاك و مستغلات اختصاص دهيد و مطمئن باشيد سود سرشاري از اين كار روانه جيب‌ شما خواهد شد. انسان خوش‌مشربي هستيد و اطرافيان را مانند آهنربا به خودتان جذب مي‌كنيد، از اين روحيه براي پيشرفت در كارها كمك بگيريد و دستاوردهاي جديدي را رقم بزنيد. امروز با بي‌حوصلگي و كسالت از رختخواب بلند شده‌ايد و حوصله كار كردن نداريد، در چنين روزهايي از كار و روزمرگي‌هاي زندگي فاصله بگيريد و دمي را با دوستان يا آشنايان خود سپري كنيد. همسر يا عشق‌‌زندگي‌تان امروز بيشتر از هميشه عاشق شما است و برنامه‌هاي عاشقانه‌اي برايتان تدارك ديده است.

🌙 آذر

انسان عجول و بي‌ملاحظه‌اي هستيد و بدون فكر تصميم مي‌گيريد، امروز با تصميم‌هاي عجولانه خود احتمال دارد كه به كسي ضرر برسانيد، در نتيجه قبل از هرگونه تصميمي، كاملاً فكر كنيد و به خاطر داشته باشيد كه عجله كار شيطان است. خرج هنگفتي را در پيش‌رو داريد و مقدار زيادي از اندوخته خود را بايد به اين خرج اختصاص دهيد، اما غم به دل خود راه ندهيد چرا كه جاي خالي اين خرج در آينده پُر خواهد شد و مقدار اندوخته شما به سر جاي اولش باز مي‌گردد. امروز حوصله كسي را نداريد و مي‌خواهيد با خودتان خلوت كنيد، خوشبختانه چنين فرصتي فراهم مي‌شود و مجالي براي خلوت‌گزيني پيدا خواهيد كرد. يكي از همسايه‌ها يا اعضاي خانواده قصد دارد ميان شما و همسر يا عشق‌زندگي‌تان را خراب كند. قبل از اينكه اين فرد به نقشه شوم‌اش برسد، وي را شناسايي كنيد و به ايشان بفهمانيد كه پاي خود را از زندگي‌تان بيرون بكشد.

🌙 دي

انسان سخاوتمندي هستيد و دستي گشاده‌ داريد، اين روحيه را ادامه دهيد و مطمئن باشيد اطرافيان قدر سخاوتمندي‌هاي شما را خواهند دانست. پولي به كسي قرض داده‌ايد و مدتي است كه خبري از اين پول نداريد، اما نگران نباشيد چرا كه امروز اين پول به شما بازپرداخت مي‌شود و نگراني‌هاي مالي شما خاتمه مي‌يابد. همسر يا عشق‌زندگي‌تان امروز برنامه خاصي براي شما در نظر دارد مي‌خواهد شما را شگفت‌زده كند، در نتيجه امروز را به گونه‌اي سپري كنيد كه خاطره‌هاي خوش آن در ذهن شما و عشق‌زندگي‌تان براي هميشه ماندگار شود. امروز احساس مي‌كنيد كودك درون‌تان زنده شده و حال‌و‌هواي كودكي به سرتان زده است، اين احساس را به فال نيك بگيريد.

🌙 بهمن

به سلامتي قصد خريد منزلي داريد، اما تكليف‌تان براي اين معامله با خودتان روشن نيستيد و مردد هستيد. امروز اين شك و ترديد را كنار بگذاريد و مطمئن باشيد با خريد اين منزل، نه تنها اندوخته‌هاي‌تان از بين نمي‌رود، بلكه اين معامله در دراز مدت سود چشمگيري نيز روانه حساب‌هاي بانكي شما خواهد كرد. انسان بد‌دلي هستيد و به همسر يا عشق‌زندگي‌تان شك داريد، فراموش نكنيد كه شك، زمينه‌ساز جدايي است و در اولين فرصت احساس خود را با عشق‌زندگي‌تان درميان بگذاريد و چاره‌اي براي اين احساس پيدا كنيد. علاقه زيادي به ورزش داريد و به اندازه‌اي در ورزش‌كردن زياده‌روي مي‌كنيد كه از كارهاي مهم زندگي‌تان عقب افتاده‌ايد، قبل از اينكه ورزش، صدمه‌اي به كار و زندگي شما بزند، ميان ورزش و ديگر كارهاي مهم زندگي‌تان تعادل ايجاد نماييد.

🌙 اسفند

امروز رفيقي قديمي به ديدار شما مي‌آيد و خاطره‌هاي خوش گذشته را زنده خواهيد كرد. با مشكلي در زندگي روبرو شده‌ايد و اين مشكل خواب و خوراك را از شما گرفته است، امروز زمان خوبي است كه اين مشكل را با همسر يا عشق‌زندگي‌تان درميان بگذاريد و در كنار هم اين مشكل را حل كنيد. ايده‌اي خلاقانه براي انجام كار هنري يا ادبي داريد، اما اين ايده را تاكنون اجاره نكرده‌ايد و از عواقب آن نگران هستيد، امروز زمان خوبي براي اجراي اين ايده است و با تمام توان به اين ايده جامه عمل بپوشانيد. قدر فرصت‌هاي زندگي را نمي‌دانيد و موقعيت‌ها مانند برق و باد از پيش چشم شما گذر مي‌كند. اجازه ندهيد اين وضعيت ادامه پيدا كند و از امروز، موقعيت‌هاي موفقيت‌آميز را زيرنظر بگيريد و از اين موقعيت‌ها بهترين استفاده را ببريد.

-------------------------------

يه عروسي لاكچري و خاطره انگيز 

باغ عروسي 
تشريفات عروسي 
تشريفات مجالس  
خدمات مجالس

---------------------------

كسب تخصص و وورد تضميني به بازار كار در آموزشگاه كامپيوتر پرتو 

كلاس آموزش فتوشاپ

كلاس هاي آموزش icdl

آموزشگاه طراحي سايت


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: باغ عروسي، تشريفات مجالس ژوان، تشريفات عروسي، خدمات مجالس، كلاس آموزش فتوشاپ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۵ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۵:۱۴ | نویسنده : عربي | نظرات (0)نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By arasblog.ir:.